Oferty pracy Kaletnik - joboo.pl
JOBOO.pl jest serwisem indeksującym ogłoszenia z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Szukając w JOBOO.PL szukasz wszędzie!
Stanowisko: Lokalizacja:

    Oferty pracy Kaletnik

     Strona wyników : 1 spośród 1

    KROJCZY/POMOCNIK KALETNIKA

    • Lokalizacja: Gdynia, pomorskie
    • Opis stanowiska:
      We współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Gdyni organizujemy staż na stanowisku POMOCNIK KALETNIKA/KROJCZY. Staż dotyczy wyłącznie osób bezrobotnych, zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gdyni Stażysta zostanie przeszkolony w...

    Referent ds. kontroli jakości

    • Lokalizacja: Polkowice, dolnośląskie
    • Firma: CCC
      lub kaletnik - mile widziane, zdolności manualne, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków, umiejętność pracy w zespole...

    Pracownik ds. naprawy obuwia i akcesoriów

    • Lokalizacja: Kraków, małopolskie
      widziane: · Doświadczenie w pracy jako szewc lub kaletnik Oferujemy: Atrakcyjne warunki zatrudnienia Pracę w dynamicznym...

    Sprawdź również:

    0.16971111297607