Oferty pracy Deserant - joboo.pl
JOBOO.pl jest serwisem indeksującym ogłoszenia z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Szukając w JOBOO.PL szukasz wszędzie!
Stanowisko: Lokalizacja:

    Oferty pracy Deserant

     Strona wyników : 1 spośród 1

    Deserant- wysokie wynagrodzenie

    • Lokalizacja: Włochy, Warszawa
    • Firma: Piekarnia Grzybki
    • Opis stanowiska:
      Deserant DLA OSÓB SPOZA WARSZAWY POMOC W ZAKWATEROWANIU! Wymagania: - Zamiłowanie do pieczenia - Umiejętności...

    Pałac Mała Wieś szuka pracowników na stanowisku Cukiernik / Deserant

    • Lokalizacja: Mała Wieś, mazowieckie
      Jeśli jesteś cukiernikiem i szukasz pracy to nie mogłeś lepiej trafić! Pałac Mała Wieś - nowopowstający obiekt pod Grójcem szuka pracowników. Oferujemy pracę w pięknym miejscu, na najnowocześniejszym sprzęcie i przyjaznej atmosferze zes...

    Sprawdź również:

    0.18638110160828