Oferty pracy Sprzedawca Wadowice - joboo.pl
JOBOO.pl jest serwisem indeksującym ogłoszenia z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Szukając w JOBOO.PL szukasz wszędzie!
Stanowisko: Lokalizacja:

Oferty pracy Sprzedawca Wadowice

 Strona wyników : 1 spośród 1

Sprzedawca AGD-RTV

  • Lokalizacja: Wadowice, małopolskie
  • Firma: TAJMAX
  • Opis stanowiska:
    Pełna treść oferty pracy: Dla renomowanej firmy AGD-RTV poszukujemy w Krakowie, Wadowicach i Myślenicach SPRZEDAWCÓW AGD-RTV Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku silnej motywacji do pracy zdoln...

Sprzedawca w sklepie z kosmetykami naturalnymi w Wadowicach

    Umowa zlecenie Zatrudnię sprzedawcę w sklepie z kosmetykami naturalnymi "Mydlarnia u Franciszka" w Wadowicach. Wymagania: *Status studenta (tryb zaoczny) *Komunikatywność *Łatwość w nawiązywaniu kontaktów *Dyspozycyjność Oferu...

Dam Pracę Sprzedawca Wadowice

    Umowa o pracę Przyjmę do pracy na stanowisko sprzedawcy w sklepie monopolowym. Praca w Wadowicach. Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz ze zdjęciem i dopiskiem "Wadowice"...

CEX.IO

Sprawdź również:

0.24928188324