Oferty pracy Tuliszków - joboo.pl
JOBOO.pl jest serwisem indeksującym ogłoszenia z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Szukając w JOBOO.PL szukasz wszędzie!
Stanowisko: Lokalizacja:

Oferty w mieście Tuliszków

Oferty pracy Tuliszków

 Strona wyników : 1 spośród 1

Kierowca

  • Lokalizacja: Tuliszków, wielkopolskie
  • Opis stanowiska:
    Umowa na okres próbny Wymiar czasu pracy pełen etat Data rozpoczęcia pracy 2016-09-01 Zmianowość jedna zmiana System wynagradzania Czasowy ze stawką miesięczną Minimalne wynagrodzenie brutto 2900,00 Liczba godzin pracy...

Pomocnik montera rusztowań

  • Firma: TECH-WELD
    Oferta pracy: Pomocnik montera rusztowań, Tuliszków, Wielkopolskie. Pełna treść oferty na portalu pracaOKej.pl...

Monter izolacji przemysłowych , kraj lub zagranica

  • Firma: IzoSerwis Sp. z o.o.
    Firma IzoSerwis Sp. z o. o. zatrudni monterów izolacji przemysłowych do pracy na budowach w kraju jak i zagranicą .Opis stanowiskaZakres obowiązków:• Montaż i demontaż izolacji termicznych na obiektach przemysłowychOczekiwania:• Doświadczen...

Sprawdź również:

0.1678991317749