Oferty pracy Sulejów - joboo.pl
JOBOO.pl jest serwisem indeksującym ogłoszenia z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Szukając w JOBOO.PL szukasz wszędzie!
Stanowisko: Lokalizacja:

    Oferty pracy Sulejów

     Strona wyników : 1 spośród 1

    Magister Farmacji Sulejów

    • Lokalizacja: Sulejów, łódzkie
    • Firma: Praca.farmacja.pl
    • Opis stanowiska:
      Apteka w Sulejowie poszukuje od stycznia magistra farmacji na cały etat. Poszukujemy osoby komunikatywnej, nastawionej na pracę z pacjentem. Zgrany zespół w aptece pomoże we wdrożeniu, u Nas do pracy przychodzi się z przyjemnością. Oferuj...

    Poszukujemy przewoźników 3,5 dmc busy plandeka

    • Firma: NEFRETA Sp.zo.o
      Firma spedycyjna Nefreta w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje przewoźników. Oferujemy: stałe zlecenie w transporcie międzynarodowym, oraz długoterminową współpracę przewoźnikom posiadającym samochód BUS PLANDEKA 8-10ep. , profesjonal...

    Operatorzy Maszyn z UMOWA O PRACE- od stycznia

    • Firma: Grupa Akcja Job
      Agencja pracy dla swojego Klienta poszukuje: OPERATORÓW MASZYN takich jak TOKARKA, FREZARKA oraz SPAWACZY Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na frezarce, tokarce lub spawarce to oferta dla Ciebie...

    Sprawdź również:

    0.20557188987732