Oferty pracy Poniec - joboo.pl
JOBOO.pl jest serwisem indeksującym ogłoszenia z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Szukając w JOBOO.PL szukasz wszędzie!
Stanowisko: Lokalizacja:

Oferty w mieście Poniec

Oferty pracy Poniec

 Strona wyników : 1 spośród 1

Pracownik Ochrony PONIEC - Agencja "Solid Security"

  • Lokalizacja: Poniec, wielkopolskie
  • Firma: Agencja "Solid Security"
  • Opis stanowiska:
    Pracownik Ochrony Wymagania kluczowe: - Niekaralność - Umiejętność pracy zespołowej - Rzetelność w wykonywaniu obowiązków W zamian oferujemy: - Stabilność zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie - Pełne umundurowanie - Szkolenie wstępne Oso...

Kierowca C+E - Poniec

  • Firma: klient GoWork.pl
    Kierowca C+E Transport Międzynarodowy Stabilna Praca Terminowe rozliczania System do uzgodnienia W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb ...

Sprawdź również:

0.18940901756287