Oferty pracy Oleszyce - joboo.pl
JOBOO.pl jest serwisem indeksującym ogłoszenia z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Szukając w JOBOO.PL szukasz wszędzie!
Stanowisko: Lokalizacja:

Oferty w mieście Oleszyce

Oferty pracy Oleszyce

 Strona wyników : 1 spośród 1

Technika / Doradcę Technicznego Klienta - Oleszyce

  • Lokalizacja: Oleszyce, podkarpackie
  • Firma: TEMPCO SENSORS Sp.z o.o.
  • Opis stanowiska:
    TEMPCO SENSORS Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży pomiarów temperatury. Spółka-córka niemieckiego producenta urządzeń i aparatury do pomiarów temperatury – działającego od ponad 70 lat na rynku – przedsiębior...

Pracownica do sklepu z odzieża używaną

  • Firma: Tania Odziez Dyskont
    Firma zatrudni Panią do sklepu z odzieżą używaną w Lubaczowie. Zapewniamy: - szkolenie z obsługi kasy fiskalnej, - pełne wyposażenie sklepu, - opłacamy wszystkie media i czynsz lokalu, - wysokie nagrodzenie Wymagania: - rzetelność, ...

Pracownik produkcji

  • Firma: VeggieFresh Sp. z o.o.
    Poszukujemy osób do pracy na stanowisku : pracownik produkcji, praca przy warzywach. Oczekujemy: - gotowości, chęci i zaangażowania do pracy, - umiejętności pracy w zespole, - mile widziana książeczka sanepidowska Oferujemy: - 3 mies...

Sprawdź również:

0.18853402137756