Oferty pracy Nowogród - joboo.pl
JOBOO.pl jest serwisem indeksującym ogłoszenia z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Szukając w JOBOO.PL szukasz wszędzie!
Stanowisko: Lokalizacja:

Oferty w mieście Nowogród

Oferty pracy Nowogród

 Strona wyników : 1 spośród 1

Nauczyciel j. angielskiego

  • Lokalizacja: Nowogród Bobrzański, lubuskie
  • Firma: BPR Consulting
  • Opis stanowiska:
    Firma szkoleniowa zatrudni nauczyciela języka angielskiego do prowadzenia zajęć dla młodzieży (Namysłów). Zajęcia w ramach projektu. Wymagania: wykształcenie kierunkowe wyższe licencjackie lub magisterskie z przygotowaniem pedagogicz...

BUSY miedzynarodówka plandeka 8-10ep

  • Firma: NEFRETA Sp.zo.o
    Nawiążemy współpracę z przewoźnikami z całej Polski w ruchu międzynarodowym. Oferujemy systematyczne zlecenia oraz długoterminową współpracę - warunek posiadanie samochodu BUS PLANDEKA 8-10ep.o 3,5dmc. Zapewniamy: profesjonalną obsługę ...

Niania dorywczo

    Witam Poszukuję niani dla 2 latka dorywczo w chwili gdy moja mama nie może się nim zająć. W godzinach 6:30 - 15:30...

Sprawdź również:

0.26059508323669