Oferty pracy Krzywiń - joboo.pl
JOBOO.pl jest serwisem indeksującym ogłoszenia z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Szukając w JOBOO.PL szukasz wszędzie!
Stanowisko: Lokalizacja:

Oferty pracy Krzywiń

 Strona wyników : 1 spośród 1

Specjalista ds. wysyłek

  • Lokalizacja: Krzywiń, wielkopolskie
  • Opis stanowiska:
    Wymagania: - preferowane wykształcenia kierunkowe lub techniczne - doświadczenie w logistyce/spedycji/ transporcie - konieczna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego (80% rozmów w j. niemieckim) Miejsce wykonywania pracy: Krzywiń ...

Pracownik produkcji

    Branża : metalowa Forma zatrudnienia: umowa o pracę Lokalizacja: Krzywiń Wymagania: - dobra sprawność fizyczna i manualna - mile widziane doświadczenie w branży metalowej Osoby zainteresowane prosimy przesłanie elektronicznie C.V. Na...

Pomoc w opiece nad bliźniakami

    Drogie Nianie. szukam pomocy w opiece nam dwójką rocznych bliźniaków Madzią i Tomkiem. Praca od poniedziałki do piątku w godz (***) oraz co druga sobota w godz 9-13. Praca w Krzywiniu. Chętne nianie proszę o kontakt. Ze względu na dzieciaki...

Sprawdź również:

0.16588687896729