Oferty pracy Jutrosin - joboo.pl
JOBOO.pl jest serwisem indeksującym ogłoszenia z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Szukając w JOBOO.PL szukasz wszędzie!
Stanowisko: Lokalizacja:

Oferty w mieście Jutrosin

Oferty pracy Jutrosin

 Strona wyników : 1 spośród 1

Pracownik ochrony - Grąbkowo

  • Lokalizacja: Jutrosin, wielkopolskie
  • Firma: MULTISERVICE Sp. z o.o.
  • Opis stanowiska:
    Agencja ochrony zatrudni pracownika ochrony na obiekt zlokalizowany w Grąbkowie. Oferujemy umowę zlecenie ze stawką godzinową, a dla osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności - umowę o pracę. Nie wymagamy doświadczenia - pracodawca zape...

Szukam niani

    Szukam niani...

Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim

    Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim, Wielkopolskie, Jutrosin Podziel się: Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim Cena: 0.00 PLN Potrzebna opiekunka z językiem niemieckim Opieka dla pani Emilii (77 l) (nr ref 4975) Bosau ...

Sprawdź również:

0.19951105117798