Oferty pracy Jastrowie - joboo.pl
JOBOO.pl jest serwisem indeksującym ogłoszenia z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Szukając w JOBOO.PL szukasz wszędzie!
Stanowisko: Lokalizacja:

Oferty pracy Jastrowie

 Strona wyników : 1 spośród 1

Murarz, pracownik budowlany, praca w budowlance - Jastrowie

  • Lokalizacja: Jastrowie, wielkopolskie
  • Firma: Szydlowski Budownictwo
  • Opis stanowiska:
    Szydłowski Budownictwo Poszukujemy osób na stanowisko:Murarz / Pracownik budowlanyMiejsce pracy: Jastrowie, okolice + wyjazdy Wymagane doświadczenie i dyspozycyjność. Oferujemy:stabilne, stałe zatrudnieniezarobki płacone terminowo, dodatkow...

Pracownik MONTAŻU (branża rowerowa)

  • Lokalizacja: Złotów, wielkopolskie - Jastrowie, wielkopolskie
    Lider na rynku jednośladów w Polsce, producent rowerów, skuterów i motocykli marki Romet poszukuje osób na stanowisko: Pracownik MONTAŻU (branża rowerowa); Miejsce pracy: 64-915 Jastrowie (pow. złotowski) Obowiązki: montaż różnych ele...

Pracownik biurowy

  • Firma: Profesja
    PROFESJA jest firmą doradczo-szkoleniową o charakterze ogólnopolskim, z siedziba główną w Poznaniu. Od 2010 r. z powodzeniem zajmujemy się realizacją projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Poszukujemy ka...

Sprawdź również:

0.20028400421143