Oferty pracy Goniądz - joboo.pl
JOBOO.pl jest serwisem indeksującym ogłoszenia z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Szukając w JOBOO.PL szukasz wszędzie!
Stanowisko: Lokalizacja:

Oferty w mieście Goniądz

Oferty pracy Goniądz

 Strona wyników : 1 spośród 1

dam prace

  • Lokalizacja: Goniądz, podlaskie
  • Firma: Consulting EU
  • Opis stanowiska:
    Firma Consulting poszukuje 3 osoby do pracy w Holandii : -umowa zlecenie -jedna osoba do sprzątania - 10 e netto na godzine -wymagany angielski lub niemiecki - dwóch specjalistów budowlanych umiejętności : - wymagany angielski lub ni...

Personel sprzątający - OSOWIEC TWIERDZA

  • Firma: P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o.
    Firma P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: SPRZĄTACZKA/ PRACOWNIK GOSPODARCZY Miejsce pracy: OSOWIEC TWIERDZA WYMAGANIA: orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny dokładność w wykonywaniu p...

Opiekun/ka osób starszych

    Opiekun/ka osób starszych, Podlaskie, Goniądz Podziel się: Opiekun/ka osób starszych Cena: 0.00 PLN Opiekun/ka osób starszych Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personaln...

Sprawdź również:

0.17696213722229