Oferty pracy Żerków - joboo.pl
JOBOO.pl jest serwisem indeksującym ogłoszenia z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Szukając w JOBOO.PL szukasz wszędzie!
Stanowisko: Lokalizacja:

    Oferty pracy Żerków

     Strona wyników : 1 spośród 1

    Kierowca C+E - Żerków

    • Lokalizacja: Żerków, wielkopolskie
    • Firma: klient GoWork.pl
    • Opis stanowiska:
      Kierowca C+E Transport Międzynarodowy Stabilna Praca Terminowe rozliczania System do uzgodnienia W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb ...

    DORADCA FINANSOWY

    • Lokalizacja: Jarocin, wielkopolskie - Żerków, wielkopolskie
    • Firma: Profi Credit S.A.
      Lubisz sprzedawać? To, to jest miejsce dla Ciebie! DORADCA FINANSOWY Miejsce pracy: Jarocin; Żerków NIE wymagamy doświadczenia ani kwalifikacji! Chęć i motywacja są dla Nas najważniejsze! Obowiązki Doradcy Finansowego: -pozyskiw...

    Pakowcz/Sortownik

    • Firma: Workservice.pl
      - układanie i pakowanie odzieży - kompletowanie zamówień do wysyłki Od Kandydatów oczekujemy: - dobry wzrok - gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym Oferujemy: - darmowy dojazd do miejsca pracy - umowę zlecenie - atrakcyjny paki...

    Sprawdź również:

    0.201740026474