Oferty pracy Świeradów-Zdrój - joboo.pl
JOBOO.pl jest serwisem indeksującym ogłoszenia z największych portali ogłoszeniowych w Polsce. Szukając w JOBOO.PL szukasz wszędzie!
Stanowisko: Lokalizacja:

Oferty w mieście Świeradów-Zdrój

Oferty pracy Świeradów-Zdrój

 Strona wyników : 1 spośród 1

Poszukiwany sprzedawca

  • Lokalizacja: Świeradów-Zdrój, dolnośląskie
  • Firma: P.P.U.H.
  • Opis stanowiska:
    Zatrudnię sprzedawcę w Świeradowie. Napisz wiadomość Napisz wiadomość Odpowiedz na ofertę pracy Twój e-mail:* Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail Treść zapytania:* Szanowni Państwo W nawiązaniu do oferty zamiesz...

POMOC KUCHENNA DO 4* HOTELU MEDICAL SPA

  • Firma: Malinowe Hotele Sp. z o.o.
    Zatrudnimy pomoc kuchenną do Hotelu Malinowy Dwór w Świeradowie - Zdroju. Umowa o pracę. Pełny etat. Praca zmianowa w systemie 2/2....

KOSMETOLOG DO 4* HOTELU SPA W ŚWIERADOWIE-ZDROJU

    Opis oferty pracy: Do Hotelu**** Medical SPA Malinowy Dwór w Świeradowie - Zdroju zatrudnimy kosmetologa. Od kandydatki oczekujemy - wykształcenia kierunkowego - umiejętności dobrej organizacji pracy - miłej aparycji i komunikatywności...

Sprawdź również:

0.17716002464294